Blog Single

Jako niedawna nowość na rynku kosmetycznym stał się rozwiązaniem problemów kobiet na świecie, także i w Polsce. 

BB GLOW to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. 

Do tej pory korzystano z pigmentacji medycznej, która była stosowana np. po wypadku czy poważnej operacji, żeby ukryć blizny.

BB GLOW to opatentowana formuła zabiegu, która doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.  Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób.

Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry, poprzez uzyskanie promiennego wyglądu i widocznego rozświetlenie oraz wygładzenia.

BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. Zawarte w produktach highlithery odbijają światło, potęgując efekt promiennego spojrzenia.

Zabieg pigmentacji skóry twarzy BB Glow przeznaczony jest dla kobiet nie akceptujących blizn, piegów czy przebarwień skumulowanych na skórze twarzy.  Skutkiem tego jest nierzadko utrata pewności siebie czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich.

Jak często powinno się powtarzać zabieg i jak długo utrzymują się efekty?

Rekomendujemy serię 3 – 5 zabiegów w odstępach co 14 – 21 dni. 

Po pierwszym zabiegu efekt może utrzymać się do 2 tygodni.

Wykonanie serii 4 zabiegów pozwala utrwalić efekt nawet do 6 miesięcy 

Jakie są przeciwwskazania?

Oprócz standardowych przeciwwskazań przed zabiegami kosmetologicznymi tj. choroby nowotworowe, ciąża i karmienie piersią, ważne jest aby nie wykonywać zabiegu w przypadku wystąpienia gorączki, opryszczki, stanów zapalnych skóry, łuszczycy oraz przy stosowaniu sterydów i retinoidów.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Przede wszystkim dla osób z przebarwieniami, odbarwieniami, dla osób z cerą naczynkową. Zabieg ten świetnie sprawdzi się również przy cerze dojrzałej ze zmarszczkami oraz przy skórze tłustej.

Czy zabieg wykonuje się tylko na twarzy?

Nie, zabieg możemy wykonać również na szyi, dekolcie, wierzchniej części dłoni.

Najczęściej stosowane U nas w Salonie:

MESO BB GLAM światowy HIT do pigmentacji skóry twarzy !

Matrigen Meso BB to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny make- up.

Matrigen Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt WOW!